Nagyon szép babát kaptam! Köszönöm szépen!
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Szép baba, korrekt eladó! :)
Nagyon igényes, szép munka, egyik kedvenc játékunk lett! Köszönjük!
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
Gyönyörű baba, nagyon szép munka! Köszönöm az Alkotójának!
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
Nagyon köszönöm! Kedves,gyors eladó,igényes,szép termékekkel. Mindenkinek ajánlom! Minden jót!
ELNÉZÉST A KÉSEI ÉRTÉKELÉSÉRT! A KEDVES ÉS IGÉNYESEN CSOMAGOLT CSÖPPSÉGET ÁTVETTEM NAGYON ÖRÚLÖK NEKI!AZ ELADÓ SEGÍTŐKÉSZ,,KORREKKT,EZÉRT VISSA TÉRŐ VÁSÁRLÓJA VAGYOK!IGÉNYES MUNKÁI ELRAGADÓAK ÉS SZERETET SUGÁRZIK MINDBŐL!MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM,AKI KIFOGÁSTALAN,SZERETNI VALÓ CSÖPPSÉGEKET AKAR! KÖSZÖNETTEL ALEDI KÉZMŰVESNEK!
Gyönyörű babákat kaptunk ismét. Minőségi munka szívvel, lélekkel. Köszönjük.
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Csodálatos! <3
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Nagyon szép lett a megrendelt baba! Kedves, rugalmas, gyors eladó, csak ajánlani tudom!!!
Nagyon tetszik, méretre készült, tökéletes!
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
Nagyon szép a baba. Rugalmas eladói hozzáállás az átvételhez.
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
Teljesen megvagyok elégedve a Nagyon Aranyos babával, és szállítással is.
A termékkel, a vásárlás lebonyolításával maximálisan elégedett vagyok.
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Élőben még szebb. Gyönyörű baba.
Nagyon szép kis baba, gyönyörű munka, kedves alkotó! Köszönöm!
Tökéletes, köszönöm!
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
Csodaszép lett a babánk és hamar el is készült. Köszönjük
Gyönyörű, pihe-puha, mestermunka. Adél nagyon készéges, kedves eladó!
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Nagyon cuki baba. Életben még szebb :)
Nagyon kedves kismackó! Remèlem mèltò baràtja lesz egy vagàny bölcsis kiscsajnak, akinek alma a jele. Nagyon szépen köszönöm Adèl gyorsasàgàt, kedvessègèt, rugalmassàgàt! Horvàth Kata
Nagyon szép baba, nagyon kedves eladótól. Köszönet érte :)
Csodás munka! Minden tökéletes volt! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!
Kedves eladó és szépséges termék - mindenkinek ajánlom!
Gyönyörűek! Köszönöm
Gyönyörű a baba, amit Aledi készített. Szép, pontos varrás. És a feje sem teljesen kemény, teljesen gyerekbarát. Maximálisan figyelembe vette, mi mit szeretnénk.
Csodás munka! Minden tökéletes volt! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Nagyon szép terméket kaptam! Az eladó pedig kedves és barátságos volt! Köszönöm! Ajánlom!!?
Kedves eladó, gondosan elkészített, szép táska.
Nagyon szépen elkészített, csinos táska.
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
Nagy pozitív ! Köszönöm ezt a bájos babát . Boldog karácsonyt ! Remek partner.
Nagyon szeretem az Aledi babákat! Köszönöm!
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
Rendben megérkezett, nagyon aranyos a baba.
Gyönyörű termék, gyors postázás
Egy nagyon kedves kis babát kaptam egy nagyon készséges, gyors és megbízható eladótól. Csak ajánlani tudom!
Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
Nagy pozitív ! Köszönöm ezt a bájos babát . Boldog karácsonyt ! Remek partner.
Gyönyörű a baba, amit Aledi készített. Szép, pontos varrás. És a feje sem teljesen kemény, teljesen gyerekbarát. Maximálisan figyelembe vette, mi mit szeretnénk.