Gyors, pontos szállítás, szépen kidolgozott, igényes babák.
Gyönyörű a baba, az eladó csodálatos partner, kommunikatív, gyors, pontos. A legjobb, akivel valaha is találkoztam!
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Kedves Adél! Nagy siker volt a baba. Köszönöm.. Bonhardt Márta
Nagyon kedves eladó, igényes termék, és gyors, gördülékeny ügyintézés. Nagyon ajánlom!
Nagyon cuki baba. Életben még szebb :)
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
Köszi, nagyon édes lett :)
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
Gyönyörű a baba, az eladó csodálatos partner, kommunikatív, gyors, pontos. A legjobb, akivel valaha is találkoztam!
Nagyon elégedett vagyok. Villámgyors és kedves kommunikáció, gördülékeny lebonyolítás, Gombóc pedig egy tündéri mackó. :)
Korrekt es nagyon kedves elado.A baba gyonyoru szep.Kislanyom elso babajanak szantam.Tokeletes ajandek.Gyorsan megtortent a vasarlas, pontosan zajlott minden.Csak ajanlani tudom ez eladot es a termeket is.Koszonom.
Gyönyörű, szeretnivaló babácska, igényes és lelkiismeretes alkotótól! Köszönjük a sok munkát!
Csodálatos Sára babát kaptam! Kedves, gondos alkotó, gyors postázás...kell ennél több:-)?Köszönöm és szívből ajánlom!
Szép baba, korrekt eladó! :)
Nagyon kedves , precíz, rugalmas eladó!A történetem azert különleges mert olyan rongyira volt szükségem amit mar sehol nem lehet kapni ???? kislányom kedvence mindig vele van ezért óriási szükségem volt egy dublőrrel a mosáshoz elvitelhez hogy ne hogy véletlen elhagyjuk!Vegső elkeserésemben kerestem az oldalon szundikendő készítőket így találtam Aledire aki nagyon készséges volt velem és azonnal a rendelkezésemre állt.Így most mar van egy dublőr szundikendőm amit a kislányom is elfogad.Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.Én biztos hogy még rendelek tőle.????????????????Óriási köszönet
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Kedves eladó és szépséges termék - mindenkinek ajánlom!
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Nagyon szépen elkészített, csinos táska.
Nagyon elégedett vagyok. Villámgyors és kedves kommunikáció, gördülékeny lebonyolítás, Gombóc pedig egy tündéri mackó. :)
Gyönyörűek! Köszönöm
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Csodálatos Sára babát kaptam! Kedves, gondos alkotó, gyors postázás...kell ennél több:-)?Köszönöm és szívből ajánlom!
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
Köszönöm szépen. Minden rendben ment, gyorsan és pontosan.
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Nagyon szépen elkészített, csinos táska.
csillagos 5-ös
Nagyon kedves kismackó! Remèlem mèltò baràtja lesz egy vagàny bölcsis kiscsajnak, akinek alma a jele. Nagyon szépen köszönöm Adèl gyorsasàgàt, kedvessègèt, rugalmassàgàt! Horvàth Kata
A vásárlás sikeres volt.Nagyon kedves előzékeny az eladó!A rendelt áru kifogástalan!Ajánlom mindenkinek!G.Jutka
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Nagyon szeretem az Aledi babákat! Köszönöm!
Köszönjük, rendben és korrekt módon megkaptuk a babát.
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Csodás munka! Minden tökéletes volt! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Gyonyoru es bajos baba, szep, preciz kidolgozas. KOSZONOM!
Gyönyörű és a szállítás is ok volt. Aledi nagyon kedves
Gyonyoru es bajos baba, szep, preciz kidolgozas. KOSZONOM!
Gyönyörű,nagyon köszönjük! :) Biztos máskor is vásárolok még Aleditől.. :)
Gyors, pontos szállítás, szépen kidolgozott, igényes babák.
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
Nagyon szép, aranyos, igényesen elkészített és mindenkinek tetsző babát kaptunk, az eladó munkáit ezek alapján csak ajánlani tudom.
Nagyon aranyos! Pihe-puha. Köszönöm szépen!
Korrekt es nagyon kedves elado.A baba gyonyoru szep.Kislanyom elso babajanak szantam.Tokeletes ajandek.Gyorsan megtortent a vasarlas, pontosan zajlott minden.Csak ajanlani tudom ez eladot es a termeket is.Koszonom.
Szép baba, korrekt eladó! :)