Gyönyörű babákat kaptunk ismét. Minőségi munka szívvel, lélekkel. Köszönjük.
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Csodálatos! <3
Szép munka, kedves baba!!
Az baba gyönyörű, nagyon édes. Nagy örömet szerzett a kislányomnak.. Az eladó segítőkész, gyors, megbízható.
Gyors, kedves készítő, szép munka!
Kedves Adél! Nagy siker volt a baba. Köszönöm.. Bonhardt Márta
Gyönyörű a baba, az eladó csodálatos partner, kommunikatív, gyors, pontos. A legjobb, akivel valaha is találkoztam!
Gyonyoru es bajos baba, szep, preciz kidolgozas. KOSZONOM!
Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!
Gyönyörű,nagyon köszönjük! :) Biztos máskor is vásárolok még Aleditől.. :)
Gyors, barátságos és pontos készítö, szép termék.
Gyönyörűek! Köszönöm
Tökéletes, köszönöm!
Nagyon szép babát kaptam! Köszönöm szépen!
Csodaszép lett a babánk és hamar el is készült. Köszönjük
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Gyönyörűek a babák :-)
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
Csodás babát kaptam egy csodás lelkű hölgytől.
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Gyönyörű baba,megbízható eladó.Köszönöm!
Adel nagyon szimpatikus,kozvetlen es segitokesz alkoto. A babai pedig gyonyoruek es igenyesek, hiperaranyosak, arad beloluk az a szeretet, amivel keszultek. Csak felsofokban tudok nyilatkozni!Hiper-extra pozitiv!! :)
Kedves eladó, gondosan elkészített, szép táska.
Gyors, kedves készítő, szép munka!
Gyonyoru es bajos baba, szep, preciz kidolgozas. KOSZONOM!
Nagyon szép a baba. Rugalmas eladói hozzáállás az átvételhez.
Szép baba, korrekt eladó! :)
Élőben még szebb. Gyönyörű baba.
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
Gyors, barátságos és pontos készítö, szép termék.
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Nagyon szép terméket kaptam! Az eladó pedig kedves és barátságos volt! Köszönöm! Ajánlom!!?
Kedves eladó és szépséges termék - mindenkinek ajánlom!
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
Nagyon szép baba, nagyon kedves eladótól. Köszönet érte :)
Nagyon elégedett vagyok. Villámgyors és kedves kommunikáció, gördülékeny lebonyolítás, Gombóc pedig egy tündéri mackó. :)
Gyönyörű a baba, az eladó csodálatos partner, kommunikatív, gyors, pontos. A legjobb, akivel valaha is találkoztam!
Nagyon szép a baba. Rugalmas eladói hozzáállás az átvételhez.
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
Csodaszép baba, pontos es korrekt készítő! Köszönöm
Élőben még szebb. Gyönyörű baba.
Csodás babát kaptam egy csodás lelkű hölgytől.
Gyönyörű babákat kaptunk ismét. Minőségi munka szívvel, lélekkel. Köszönjük.
Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!
Gyönyörű és a szállítás is ok volt. Aledi nagyon kedves
Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!
A manócska nagyon édes, az anyaga puha, kellemes tapintású.
Nagyon gyors, rugalmas eladó. Csodálatos alvó baba. Kisfiam azóta is csak ezzel alszik délután és este is. Imádjuk!
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!