Gyönyörű baba, nagyon szép munka! Köszönöm az Alkotójának!
Gyonyoru es bajos baba, szep, preciz kidolgozas. KOSZONOM!
Gyors, pontos szállítás, szépen kidolgozott, igényes babák.
Annyira édesek :-) Köszönöm, gyors, pontos, az, amire vágytam :-)
Gyönyörű a baba, amit Aledi készített. Szép, pontos varrás. És a feje sem teljesen kemény, teljesen gyerekbarát. Maximálisan figyelembe vette, mi mit szeretnénk.
Nagyon kedves kismackó! Remèlem mèltò baràtja lesz egy vagàny bölcsis kiscsajnak, akinek alma a jele. Nagyon szépen köszönöm Adèl gyorsasàgàt, kedvessègèt, rugalmassàgàt! Horvàth Kata
Minden rendben zajlott! A termék is tökéletes, csak ajánlani tudom!!
Nagyon kedves , precíz, rugalmas eladó!A történetem azert különleges mert olyan rongyira volt szükségem amit mar sehol nem lehet kapni ???? kislányom kedvence mindig vele van ezért óriási szükségem volt egy dublőrrel a mosáshoz elvitelhez hogy ne hogy véletlen elhagyjuk!Vegső elkeserésemben kerestem az oldalon szundikendő készítőket így találtam Aledire aki nagyon készséges volt velem és azonnal a rendelkezésemre állt.Így most mar van egy dublőr szundikendőm amit a kislányom is elfogad.Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.Én biztos hogy még rendelek tőle.????????????????Óriási köszönet
Gyönyörűek! Köszönöm
Adel nagyon szimpatikus,kozvetlen es segitokesz alkoto. A babai pedig gyonyoruek es igenyesek, hiperaranyosak, arad beloluk az a szeretet, amivel keszultek. Csak felsofokban tudok nyilatkozni!Hiper-extra pozitiv!! :)
Gyors, barátságos és pontos készítö, szép termék.
csillagos 5-ös
Nagyon elégedett vagyok. Villámgyors és kedves kommunikáció, gördülékeny lebonyolítás, Gombóc pedig egy tündéri mackó. :)
Csodálatos Sára babát kaptam! Kedves, gondos alkotó, gyors postázás...kell ennél több:-)?Köszönöm és szívből ajánlom!
Nagyon szép lett a baba, nagyon örültem neki, h ilyen édes kis hálótársa lett újszülött picilányomnak. ;D -Preciz, szép munka. Gyors, rugalmas kézhezvétel.- 5*-ös!! Mégegyszer köszönöm!
Csodaszép terméket kaptam, tele van szeretettel. Hálásan köszönöm!
Gyönyörű baba. Köszönöm.
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Minden TÖKÉLETES volt. A baba pedig szenzációs!
Gyönyörű a baba, az eladó csodálatos partner, kommunikatív, gyors, pontos. A legjobb, akivel valaha is találkoztam!
Gyors, barátságos és pontos készítö, szép termék.
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
Szép baba, korrekt eladó! :)
Nagyon gyors és szuper lebonyolítással zajlott az adás vétel.
Nagyon szép kis baba, gyönyörű munka, kedves alkotó! Köszönöm!
Csodaszép lett a babánk és hamar el is készült. Köszönjük
Csodaszép baba! Örülök, hogy megtaláltam a készítőjét. Kedves , gyors , megbízható.
Gyors, barátságos és pontos készítö, szép termék.
Csodás babát kaptam egy csodás lelkű hölgytől.
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
Nagyon kedves kismackó! Remèlem mèltò baràtja lesz egy vagàny bölcsis kiscsajnak, akinek alma a jele. Nagyon szépen köszönöm Adèl gyorsasàgàt, kedvessègèt, rugalmassàgàt! Horvàth Kata
Csodaszép terméket kaptam, tele van szeretettel. Hálásan köszönöm!
Minden elképzelésemet megvalósította, ajánlom mindenkinek, nagyon kedves, ügyes készítő.
A baba nagyon szép, Aledi pedig rugalmas, kedves és hihetetlenül gyors! Köszönöm szépen! :)
Köszönöm szépen. :)
Egy nagyon kedves kis babát kaptam egy nagyon készséges, gyors és megbízható eladótól. Csak ajánlani tudom!
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
Teljesen megvagyok elégedve a Nagyon Aranyos babával, és szállítással is.
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Nagyon szép termék. Szeretettel ajánlom mindenkinek!
A termékkel, a vásárlás lebonyolításával maximálisan elégedett vagyok.
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Gyönyörű baba, igényes, szép munka. Készítője nagyon kedves és lehetőséget adott a baba ruhájának kiválasztására is saját ízlés szerint. Köszönjük! :)
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Gyönyörű,nagyon köszönjük! :) Biztos máskor is vásárolok még Aleditől.. :)
Tündéri a baba, még szebb élőben, mint a fotón! Szuper hamar megérkezett, nagyon fog neki örülni a kislányom, mert pont ilyen babát kért a Jézuskától. A levelezés, szállítás is nagyon flottul történt.
Gyönyörű baba, nagyon szép munka! Köszönöm az Alkotójának!
Profi eladótól csodaszép karácsonyi manócska :-) Köszönöm!
Az baba gyönyörű, nagyon édes. Nagy örömet szerzett a kislányomnak.. Az eladó segítőkész, gyors, megbízható.