Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
Nagyon gyors, rugalmas eladó. Csodálatos alvó baba. Kisfiam azóta is csak ezzel alszik délután és este is. Imádjuk!
Csodálatos Sára babát kaptam! Kedves, gondos alkotó, gyors postázás...kell ennél több:-)?Köszönöm és szívből ajánlom!
Az baba gyönyörű, nagyon édes. Nagy örömet szerzett a kislányomnak.. Az eladó segítőkész, gyors, megbízható.
Gyönyörű termék, még annál is jobb, mint amit vártam. Csak ajánlani tudom az aranykezű készítőjét! Én még párszor biztos meg fogom keresni!
Köszönöm szépen. :)
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Az adás-vétel tökéletesen elégedett vagyok,szállítással időbe tartással mindennel.
Gyönyörűek a babák :-)
Nagyon szép terméket kaptam! Az eladó pedig kedves és barátságos volt! Köszönöm! Ajánlom!!?
Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!
Szép munka, kedves baba!!
Köszönöm szépen. Minden rendben ment, gyorsan és pontosan.
Köszönöm szépen. Minden rendben ment, gyorsan és pontosan.
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
Nagyon szép kis baba, gyönyörű munka, kedves alkotó! Köszönöm!
Kedves Adél! Nagy siker volt a baba. Köszönöm.. Bonhardt Márta
Gyönyörű,nagyon köszönjük! :) Biztos máskor is vásárolok még Aleditől.. :)
Gyonyoru es bajos baba, szep, preciz kidolgozas. KOSZONOM!
Csodálatos Sára babát kaptam! Kedves, gondos alkotó, gyors postázás...kell ennél több:-)?Köszönöm és szívből ajánlom!
Az adás-vétel tökéletesen elégedett vagyok,szállítással időbe tartással mindennel.
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Kedves Adél! Nagy siker volt a baba. Köszönöm.. Bonhardt Márta
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Szép munka, kedves baba!!
Köszönjük, rendben és korrekt módon megkaptuk a babát.
csillagos 5-ös
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Szép munka, kedves baba!!
Nagyon kedves , precíz, rugalmas eladó!A történetem azert különleges mert olyan rongyira volt szükségem amit mar sehol nem lehet kapni ???? kislányom kedvence mindig vele van ezért óriási szükségem volt egy dublőrrel a mosáshoz elvitelhez hogy ne hogy véletlen elhagyjuk!Vegső elkeserésemben kerestem az oldalon szundikendő készítőket így találtam Aledire aki nagyon készséges volt velem és azonnal a rendelkezésemre állt.Így most mar van egy dublőr szundikendőm amit a kislányom is elfogad.Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.Én biztos hogy még rendelek tőle.????????????????Óriási köszönet
Annyira édesek :-) Köszönöm, gyors, pontos, az, amire vágytam :-)
Nagyon szép,jó minőségű baba. Kedves készítő.
Gyönyörű termék, gyors postázás
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
Csodálatos! <3
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Gyönyörű és a szállítás is ok volt. Aledi nagyon kedves
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
Egy nagyon kedves kis babát kaptam egy nagyon készséges, gyors és megbízható eladótól. Csak ajánlani tudom!
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Gyönyörű szép munka :) Ajánlom mindenkinek a készítőt!
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Tündéri a baba, még szebb élőben, mint a fotón! Szuper hamar megérkezett, nagyon fog neki örülni a kislányom, mert pont ilyen babát kért a Jézuskától. A levelezés, szállítás is nagyon flottul történt.
Gyönyörű a baba, az eladó csodálatos partner, kommunikatív, gyors, pontos. A legjobb, akivel valaha is találkoztam!
Gyönyörű baba, igényes, szép munka. Készítője nagyon kedves és lehetőséget adott a baba ruhájának kiválasztására is saját ízlés szerint. Köszönjük! :)