Rendben megérkezett, nagyon aranyos a baba.
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Nagyon szeretem az Aledi babákat! Köszönöm!
Az baba gyönyörű, nagyon édes. Nagy örömet szerzett a kislányomnak.. Az eladó segítőkész, gyors, megbízható.
Minden elképzelésemet megvalósította, ajánlom mindenkinek, nagyon kedves, ügyes készítő.
Minden rendben zajlott! A termék is tökéletes, csak ajánlani tudom!!
Gyönyörű kézműves darab, látszik, hogy szívvel-lélekkel készült. A készítője pedig nagyon kedves és gyors. Ajánlom mindenkinek!
Nagyon tetszik, méretre készült, tökéletes!
Tündéri a baba, még szebb élőben, mint a fotón! Szuper hamar megérkezett, nagyon fog neki örülni a kislányom, mert pont ilyen babát kért a Jézuskától. A levelezés, szállítás is nagyon flottul történt.
minden rendben zajlott! Köszönjük!!!
Nagyon szép babát kaptam! Köszönöm szépen!
Minden TÖKÉLETES volt. A baba pedig szenzációs!
ELNÉZÉST A KÉSEI ÉRTÉKELÉSÉRT! A KEDVES ÉS IGÉNYESEN CSOMAGOLT CSÖPPSÉGET ÁTVETTEM NAGYON ÖRÚLÖK NEKI!AZ ELADÓ SEGÍTŐKÉSZ,,KORREKKT,EZÉRT VISSA TÉRŐ VÁSÁRLÓJA VAGYOK!IGÉNYES MUNKÁI ELRAGADÓAK ÉS SZERETET SUGÁRZIK MINDBŐL!MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM,AKI KIFOGÁSTALAN,SZERETNI VALÓ CSÖPPSÉGEKET AKAR! KÖSZÖNETTEL ALEDI KÉZMŰVESNEK!
Csodaszép terméket kaptam, tele van szeretettel. Hálásan köszönöm!
Minden rendben volt.
Kedves eladó és szépséges termék - mindenkinek ajánlom!
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
Nagyon tetszik, méretre készült, tökéletes!
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Pisti baba nagyon szép, igényesen elkészített baba. A vállánál azonban elfelejtette a készítő befejezni a varrást amit én gyorsan korrigáltam, nehogy jobban kibomoljon. Ezt leszámítva meg vagyok elégedve, nem bántam meg a vásárlást ami gördülékenyen történt.
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
Kedves Készítő, aki egyéni kérésemnek is eleget tett, nagyon gyorsan.
A baba nagyon szép, Aledi pedig rugalmas, kedves és hihetetlenül gyors! Köszönöm szépen! :)
Nagyon elégedett vagyok. Villámgyors és kedves kommunikáció, gördülékeny lebonyolítás, Gombóc pedig egy tündéri mackó. :)
Gyönyörű baba, igényes, szép munka. Készítője nagyon kedves és lehetőséget adott a baba ruhájának kiválasztására is saját ízlés szerint. Köszönjük! :)
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Köszönöm szépen! Nagyon szép Angyalkát kaptam.:) Gyors szállítás, nagyon kedves készítő!:) Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Minden elképzelésemet megvalósította, ajánlom mindenkinek, nagyon kedves, ügyes készítő.
Nagyon igényes, szép munka, egyik kedvenc játékunk lett! Köszönjük!
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Csodálatos! <3
Nagy pozitív ! Köszönöm ezt a bájos babát . Boldog karácsonyt ! Remek partner.
Nagyon szép terméket kaptam! Az eladó pedig kedves és barátságos volt! Köszönöm! Ajánlom!!?
Gyönyörű a baba, az eladó csodálatos partner, kommunikatív, gyors, pontos. A legjobb, akivel valaha is találkoztam!
Minden zökkenőmentesen történt,gyors válasszal.
Nagyon köszönöm! Kedves,gyors eladó,igényes,szép termékekkel. Mindenkinek ajánlom! Minden jót!
Nagyon köszönöm! Kedves,gyors eladó,igényes,szép termékekkel. Mindenkinek ajánlom! Minden jót!
Nagyon szépen elkészített, csinos táska.
Nagyon kedves kismackó! Remèlem mèltò baràtja lesz egy vagàny bölcsis kiscsajnak, akinek alma a jele. Nagyon szépen köszönöm Adèl gyorsasàgàt, kedvessègèt, rugalmassàgàt! Horvàth Kata
Élőben még szebb mint a képen! Az eladó nagyon kedves, a terméket hamar megkaptam. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Tökéletes leírás a termékekről, kedves, körültekintő és korrekt eladó.
Gyönyörű babákat kaptunk ismét. Minőségi munka szívvel, lélekkel. Köszönjük.
Csodaszép baba, hihetetlenül igényes kivitelezés, gördülékeny, gyors kommunikáció,csak KÖSZÖNETTEL tartozom :)))
Nagyon köszönöm! Kedves,gyors eladó,igényes,szép termékekkel. Mindenkinek ajánlom! Minden jót!
Nagyon gyors, rugalmas eladó. Csodálatos alvó baba. Kisfiam azóta is csak ezzel alszik délután és este is. Imádjuk!
Nagyon szép baba, nagyon kedves eladótól. Köszönet érte :)
Tökéletes, köszönöm!