Nagyon nagyon pozitív.
Adel nagyon szimpatikus,kozvetlen es segitokesz alkoto. A babai pedig gyonyoruek es igenyesek, hiperaranyosak, arad beloluk az a szeretet, amivel keszultek. Csak felsofokban tudok nyilatkozni!Hiper-extra pozitiv!! :)
Nagyon szép babát kaptam! Köszönöm szépen!
Gyönyörű a baba, amit Aledi készített. Szép, pontos varrás. És a feje sem teljesen kemény, teljesen gyerekbarát. Maximálisan figyelembe vette, mi mit szeretnénk.
Gyönyörű és a szállítás is ok volt. Aledi nagyon kedves
Gyors, pontos szállítás, szépen kidolgozott, igényes babák.
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
A baba nagyon szép, Aledi pedig rugalmas, kedves és hihetetlenül gyors! Köszönöm szépen! :)
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
minden rendben zajlott! Köszönjük!!!
Gyönyörű,nagyon köszönjük! :) Biztos máskor is vásárolok még Aleditől.. :)
Profi eladótól csodaszép karácsonyi manócska :-) Köszönöm!
Gyönyörű,nagyon köszönjük! :) Biztos máskor is vásárolok még Aleditől.. :)
Nagyon korrekt, precíz. Ajánlom mindenkinek!!! +++++++
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
csillagos 5-ös
Nagyon szépen elkészített, csinos táska.
A baba nagyon szép, Aledi pedig rugalmas, kedves és hihetetlenül gyors! Köszönöm szépen! :)
Élőben még szebb. Gyönyörű baba.
Csodaszép terméket kaptam, tele van szeretettel. Hálásan köszönöm!
Nagyon szép baba, nagyon kedves eladótól. Köszönet érte :)
Minden zökkenőmentesen történt,gyors válasszal.
Nagyon köszönöm! Kedves,gyors eladó,igényes,szép termékekkel. Mindenkinek ajánlom! Minden jót!
Nagyon aranyos! Pihe-puha. Köszönöm szépen!
Gyönyörű kézműves darab, látszik, hogy szívvel-lélekkel készült. A készítője pedig nagyon kedves és gyors. Ajánlom mindenkinek!
Kedves Készítő, aki egyéni kérésemnek is eleget tett, nagyon gyorsan.
Csodaszép baba, hihetetlenül igényes kivitelezés, gördülékeny, gyors kommunikáció,csak KÖSZÖNETTEL tartozom :)))
Gyönyörű szép munka :) Ajánlom mindenkinek a készítőt!
ELNÉZÉST A KÉSEI ÉRTÉKELÉSÉRT! A KEDVES ÉS IGÉNYESEN CSOMAGOLT CSÖPPSÉGET ÁTVETTEM NAGYON ÖRÚLÖK NEKI!AZ ELADÓ SEGÍTŐKÉSZ,,KORREKKT,EZÉRT VISSA TÉRŐ VÁSÁRLÓJA VAGYOK!IGÉNYES MUNKÁI ELRAGADÓAK ÉS SZERETET SUGÁRZIK MINDBŐL!MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM,AKI KIFOGÁSTALAN,SZERETNI VALÓ CSÖPPSÉGEKET AKAR! KÖSZÖNETTEL ALEDI KÉZMŰVESNEK!
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Gyönyörű és a szállítás is ok volt. Aledi nagyon kedves
Minden zökkenőmentesen történt,gyors válasszal.
Kedves eladó és szépséges termék - mindenkinek ajánlom!
Nagyon szeretem az Aledi babákat! Köszönöm!
Az baba gyönyörű, nagyon édes. Nagy örömet szerzett a kislányomnak.. Az eladó segítőkész, gyors, megbízható.
Gyönyörűek a babák :-)
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
Gyors, pontos szállítás, szépen kidolgozott, igényes babák.
Csodás babát kaptam egy csodás lelkű hölgytől.
Gyönyörű,nagyon köszönjük! :) Biztos máskor is vásárolok még Aleditől.. :)
A baba nagyon szép, Aledi pedig rugalmas, kedves és hihetetlenül gyors! Köszönöm szépen! :)
Minden TÖKÉLETES volt. A baba pedig szenzációs!
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Nagyon szép kis baba, gyönyörű munka, kedves alkotó! Köszönöm!
Teljesen megvagyok elégedve a Nagyon Aranyos babával, és szállítással is.
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Gyönyörű termék, még annál is jobb, mint amit vártam. Csak ajánlani tudom az aranykezű készítőjét! Én még párszor biztos meg fogom keresni!
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
ELNÉZÉST A KÉSEI ÉRTÉKELÉSÉRT! A KEDVES ÉS IGÉNYESEN CSOMAGOLT CSÖPPSÉGET ÁTVETTEM NAGYON ÖRÚLÖK NEKI!AZ ELADÓ SEGÍTŐKÉSZ,,KORREKKT,EZÉRT VISSA TÉRŐ VÁSÁRLÓJA VAGYOK!IGÉNYES MUNKÁI ELRAGADÓAK ÉS SZERETET SUGÁRZIK MINDBŐL!MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM,AKI KIFOGÁSTALAN,SZERETNI VALÓ CSÖPPSÉGEKET AKAR! KÖSZÖNETTEL ALEDI KÉZMŰVESNEK!