Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
Gyönyörű baba,megbízható eladó.Köszönöm!
A vásárlás sikeres volt.Nagyon kedves előzékeny az eladó!A rendelt áru kifogástalan!Ajánlom mindenkinek!G.Jutka
Nagyon szép termék. Szeretettel ajánlom mindenkinek!
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Csodaszép baba, hihetetlenül igényes kivitelezés, gördülékeny, gyors kommunikáció,csak KÖSZÖNETTEL tartozom :)))
Nagy pozitív ! Köszönöm ezt a bájos babát . Boldog karácsonyt ! Remek partner.
Gyönyörű szép munka :) Ajánlom mindenkinek a készítőt!
Csodás babát kaptam egy csodás lelkű hölgytől.
Nagyon gyors és szuper lebonyolítással zajlott az adás vétel.
Csodaszép baba, pontos es korrekt készítő! Köszönöm
Nagyon korrekt, precíz. Ajánlom mindenkinek!!! +++++++
A baba tündéri, az anyaga puha, kellemes tapintású. Köszönöm Aledi!
Nagyon szép kis baba, gyönyörű munka, kedves alkotó! Köszönöm!
Nagyon gyors és szuper lebonyolítással zajlott az adás vétel.
Gyönyörű babákat kaptunk ismét. Minőségi munka szívvel, lélekkel. Köszönjük.
Gyonyoru es bajos baba, szep, preciz kidolgozas. KOSZONOM!
Gyönyörű baba,megbízható eladó.Köszönöm!
Az baba gyönyörű, nagyon édes. Nagy örömet szerzett a kislányomnak.. Az eladó segítőkész, gyors, megbízható.
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
Csodás babát kaptam egy csodás lelkű hölgytől.
Az adás-vétel tökéletesen elégedett vagyok,szállítással időbe tartással mindennel.
Csodaszép baba, pontos es korrekt készítő! Köszönöm
Csodálatos Sára babát kaptam! Kedves, gondos alkotó, gyors postázás...kell ennél több:-)?Köszönöm és szívből ajánlom!
Profi eladótól csodaszép karácsonyi manócska :-) Köszönöm!
Nagyon korrekt, precíz. Ajánlom mindenkinek!!! +++++++
Nagyon szép babát kaptam! Köszönöm szépen!
Gyönyörű baba,megbízható eladó.Köszönöm!
Kedves Adél! Nagy siker volt a baba. Köszönöm.. Bonhardt Márta
Nagyon szép baba, és minőségi áru. Nekünk igazán elnyerte a tetszésünket. Adél nagyon kedves volt, és nagyon gyors. :)
minden rendben zajlott! Köszönjük!!!
Egy nagyon kedves kis babát kaptam egy nagyon készséges, gyors és megbízható eladótól. Csak ajánlani tudom!
Nagyon gyors és szuper lebonyolítással zajlott az adás vétel.
A baba nagyon szép, a rendelés szuper gyorsan érkezett! Köszönöm!
Nagyon szép babát kaptam! Köszönöm szépen!
Élőben még szebb mint a képen! Az eladó nagyon kedves, a terméket hamar megkaptam. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Csodálatos Sára babát kaptam! Kedves, gondos alkotó, gyors postázás...kell ennél több:-)?Köszönöm és szívből ajánlom!
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Csodálatos! <3
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Az baba gyönyörű, nagyon édes. Nagy örömet szerzett a kislányomnak.. Az eladó segítőkész, gyors, megbízható.
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, és kedves, korrekt volt a készítő is.
Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Köszönöm szépen. Minden rendben ment, gyorsan és pontosan.
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!