Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
Nagyon kedves eladó, igényes termék, és gyors, gördülékeny ügyintézés. Nagyon ajánlom!
Nagyon szép lett a megrendelt baba! Kedves, rugalmas, gyors eladó, csak ajánlani tudom!!!
Nagyon szép baba, és minőségi áru. Nekünk igazán elnyerte a tetszésünket. Adél nagyon kedves volt, és nagyon gyors. :)
Nagyon szeretem az Aledi babákat! Köszönöm!
A baba nagyon szép, Aledi pedig rugalmas, kedves és hihetetlenül gyors! Köszönöm szépen! :)
Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
Élőben még szebb. Gyönyörű baba.
Teljesen megvagyok elégedve a Nagyon Aranyos babával, és szállítással is.
Gyönyörű kézműves darab, látszik, hogy szívvel-lélekkel készült. A készítője pedig nagyon kedves és gyors. Ajánlom mindenkinek!
Nagyon szép a baba. Rugalmas eladói hozzáállás az átvételhez.
Tökéletes, köszönöm!
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Gyönyörű termék, gyors postázás
Nagyon kedves , precíz, rugalmas eladó!A történetem azert különleges mert olyan rongyira volt szükségem amit mar sehol nem lehet kapni ???? kislányom kedvence mindig vele van ezért óriási szükségem volt egy dublőrrel a mosáshoz elvitelhez hogy ne hogy véletlen elhagyjuk!Vegső elkeserésemben kerestem az oldalon szundikendő készítőket így találtam Aledire aki nagyon készséges volt velem és azonnal a rendelkezésemre állt.Így most mar van egy dublőr szundikendőm amit a kislányom is elfogad.Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.Én biztos hogy még rendelek tőle.????????????????Óriási köszönet
Gyönyörű baba,megbízható eladó.Köszönöm!
Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
Nagyon nagyon pozitív.
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
Csodás munka! Minden tökéletes volt! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Gyonyoru es bajos baba, szep, preciz kidolgozas. KOSZONOM!
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
Nagyon szép terméket kaptam! Az eladó pedig kedves és barátságos volt! Köszönöm! Ajánlom!!?
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, és kedves, korrekt volt a készítő is.
Minden TÖKÉLETES volt. A baba pedig szenzációs!
Nagyon kedves kismackó! Remèlem mèltò baràtja lesz egy vagàny bölcsis kiscsajnak, akinek alma a jele. Nagyon szépen köszönöm Adèl gyorsasàgàt, kedvessègèt, rugalmassàgàt! Horvàth Kata
Minden rendben volt, gyönyörű a baba. Köszönjük :)
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Rendben megérkezett, nagyon aranyos a baba.
Gyönyörű baba, igényes, szép munka. Készítője nagyon kedves és lehetőséget adott a baba ruhájának kiválasztására is saját ízlés szerint. Köszönjük! :)
Gyönyörű, szeretnivaló babácska, igényes és lelkiismeretes alkotótól! Köszönjük a sok munkát!
Gyönyörű baba,megbízható eladó.Köszönöm!
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Minden zökkenőmentesen történt,gyors válasszal.
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
ELNÉZÉST A KÉSEI ÉRTÉKELÉSÉRT! A KEDVES ÉS IGÉNYESEN CSOMAGOLT CSÖPPSÉGET ÁTVETTEM NAGYON ÖRÚLÖK NEKI!AZ ELADÓ SEGÍTŐKÉSZ,,KORREKKT,EZÉRT VISSA TÉRŐ VÁSÁRLÓJA VAGYOK!IGÉNYES MUNKÁI ELRAGADÓAK ÉS SZERETET SUGÁRZIK MINDBŐL!MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM,AKI KIFOGÁSTALAN,SZERETNI VALÓ CSÖPPSÉGEKET AKAR! KÖSZÖNETTEL ALEDI KÉZMŰVESNEK!
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Nagyon szép,jó minőségű baba. Kedves készítő.
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
Kedves eladó, gondosan elkészített, szép táska.
Nagyon szép kis baba, gyönyörű munka, kedves alkotó! Köszönöm!
Csodaszép terméket kaptam, tele van szeretettel. Hálásan köszönöm!
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, és kedves, korrekt volt a készítő is.
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
A baba nagyon szép, Aledi pedig rugalmas, kedves és hihetetlenül gyors! Köszönöm szépen! :)
Köszönöm szépen. :)
Kedves Készítő, aki egyéni kérésemnek is eleget tett, nagyon gyorsan.
Minden rendben volt.