Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Annyira édesek :-) Köszönöm, gyors, pontos, az, amire vágytam :-)
Gyönyörűek a babák :-)
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
Korrekt es nagyon kedves elado.A baba gyonyoru szep.Kislanyom elso babajanak szantam.Tokeletes ajandek.Gyorsan megtortent a vasarlas, pontosan zajlott minden.Csak ajanlani tudom ez eladot es a termeket is.Koszonom.
Egy nagyon kedves kis babát kaptam egy nagyon készséges, gyors és megbízható eladótól. Csak ajánlani tudom!
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Gyönyörű, szeretnivaló babácska, igényes és lelkiismeretes alkotótól! Köszönjük a sok munkát!
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
Tökéletes, köszönöm!
A vásárlás sikeres volt.Nagyon kedves előzékeny az eladó!A rendelt áru kifogástalan!Ajánlom mindenkinek!G.Jutka
Minden rendben volt.
Rendkívül elégedett vagyok! a termék nagyon szép, az eladó kedves, korrekt, 100%++++++
Az adás-vétel tökéletesen elégedett vagyok,szállítással időbe tartással mindennel.
Gyönyörű és a szállítás is ok volt. Aledi nagyon kedves
Kedves eladó, gondosan elkészített, szép táska.
Nagyon igényes, szép munka, egyik kedvenc játékunk lett! Köszönjük!
Gyönyörű baba, igényes, szép munka. Készítője nagyon kedves és lehetőséget adott a baba ruhájának kiválasztására is saját ízlés szerint. Köszönjük! :)
Nagyon szép lett a baba, nagyon örültem neki, h ilyen édes kis hálótársa lett újszülött picilányomnak. ;D -Preciz, szép munka. Gyors, rugalmas kézhezvétel.- 5*-ös!! Mégegyszer köszönöm!
Nagy pozitív ! Köszönöm ezt a bájos babát . Boldog karácsonyt ! Remek partner.
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Nagyon szép lett a baba, nagyon örültem neki, h ilyen édes kis hálótársa lett újszülött picilányomnak. ;D -Preciz, szép munka. Gyors, rugalmas kézhezvétel.- 5*-ös!! Mégegyszer köszönöm!
Nagyon szép terméket kaptam! Az eladó pedig kedves és barátságos volt! Köszönöm! Ajánlom!!?
Nagyon szép baba, nagyon kedves eladótól. Köszönet érte :)
Nagyon szeretem az Aledi babákat! Köszönöm!
Csodaszép baba, hihetetlenül igényes kivitelezés, gördülékeny, gyors kommunikáció,csak KÖSZÖNETTEL tartozom :)))
Kedves Adél! Nagy siker volt a baba. Köszönöm.. Bonhardt Márta
A baba tündéri, az anyaga puha, kellemes tapintású. Köszönöm Aledi!
Nagy pozitív ! Köszönöm ezt a bájos babát . Boldog karácsonyt ! Remek partner.
Adel nagyon szimpatikus,kozvetlen es segitokesz alkoto. A babai pedig gyonyoruek es igenyesek, hiperaranyosak, arad beloluk az a szeretet, amivel keszultek. Csak felsofokban tudok nyilatkozni!Hiper-extra pozitiv!! :)
Az baba gyönyörű, nagyon édes. Nagy örömet szerzett a kislányomnak.. Az eladó segítőkész, gyors, megbízható.
Minden elképzelésemet megvalósította, ajánlom mindenkinek, nagyon kedves, ügyes készítő.
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Kedves eladó és szépséges termék - mindenkinek ajánlom!
Gyönyörűek a babák :-)
Teljesen megvagyok elégedve a Nagyon Aranyos babával, és szállítással is.
Gyönyörű termék, még annál is jobb, mint amit vártam. Csak ajánlani tudom az aranykezű készítőjét! Én még párszor biztos meg fogom keresni!
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Gyönyörű baba. Köszönöm.
Gyönyörű a baba, amit Aledi készített. Szép, pontos varrás. És a feje sem teljesen kemény, teljesen gyerekbarát. Maximálisan figyelembe vette, mi mit szeretnénk.
Gyönyörű baba, igényes, szép munka. Készítője nagyon kedves és lehetőséget adott a baba ruhájának kiválasztására is saját ízlés szerint. Köszönjük! :)
Rendkívül elégedett vagyok! a termék nagyon szép, az eladó kedves, korrekt, 100%++++++
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, és kedves, korrekt volt a készítő is.
Nagyon tetszik, méretre készült, tökéletes!
Gyönyörű kézműves darab, látszik, hogy szívvel-lélekkel készült. A készítője pedig nagyon kedves és gyors. Ajánlom mindenkinek!
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
Gyönyörű baba,megbízható eladó.Köszönöm!
Nagy pozitív ! Köszönöm ezt a bájos babát . Boldog karácsonyt ! Remek partner.