Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
Köszönjük, rendben és korrekt módon megkaptuk a babát.
Kedves eladó és szépséges termék - mindenkinek ajánlom!
Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
Nagyon gyors, rugalmas eladó. Csodálatos alvó baba. Kisfiam azóta is csak ezzel alszik délután és este is. Imádjuk!
Nagyon szép lett a megrendelt baba! Kedves, rugalmas, gyors eladó, csak ajánlani tudom!!!
Nagyon kedves eladó, igényes termék, és gyors, gördülékeny ügyintézés. Nagyon ajánlom!
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
Gyors, barátságos és pontos készítö, szép termék.
Csodaszép baba, hihetetlenül igényes kivitelezés, gördülékeny, gyors kommunikáció,csak KÖSZÖNETTEL tartozom :)))
Nagyon szép a baba. Rugalmas eladói hozzáállás az átvételhez.
A baba tündéri, az anyaga puha, kellemes tapintású. Köszönöm Aledi!
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Nagyon szép termék. Szeretettel ajánlom mindenkinek!
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
Az adás-vétel tökéletesen elégedett vagyok,szállítással időbe tartással mindennel.
Gyönyörű,nagyon köszönjük! :) Biztos máskor is vásárolok még Aleditől.. :)
Csodaszép baba, pontos es korrekt készítő! Köszönöm
Csodaszép baba, pontos es korrekt készítő! Köszönöm
Az adás-vétel tökéletesen elégedett vagyok,szállítással időbe tartással mindennel.
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Korrekt es nagyon kedves elado.A baba gyonyoru szep.Kislanyom elso babajanak szantam.Tokeletes ajandek.Gyorsan megtortent a vasarlas, pontosan zajlott minden.Csak ajanlani tudom ez eladot es a termeket is.Koszonom.
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Szép baba, korrekt eladó! :)
Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
Nagyon gyors, rugalmas eladó. Csodálatos alvó baba. Kisfiam azóta is csak ezzel alszik délután és este is. Imádjuk!
Gyors, barátságos és pontos készítö, szép termék.
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
A baba nagyon szép, a rendelés szuper gyorsan érkezett! Köszönöm!
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
Pisti baba nagyon szép, igényesen elkészített baba. A vállánál azonban elfelejtette a készítő befejezni a varrást amit én gyorsan korrigáltam, nehogy jobban kibomoljon. Ezt leszámítva meg vagyok elégedve, nem bántam meg a vásárlást ami gördülékenyen történt.
Adel nagyon szimpatikus,kozvetlen es segitokesz alkoto. A babai pedig gyonyoruek es igenyesek, hiperaranyosak, arad beloluk az a szeretet, amivel keszultek. Csak felsofokban tudok nyilatkozni!Hiper-extra pozitiv!! :)
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Nagyon korrekt, precíz. Ajánlom mindenkinek!!! +++++++
Nagyon korrekt, precíz. Ajánlom mindenkinek!!! +++++++
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Minden TÖKÉLETES volt. A baba pedig szenzációs!
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
Nagyon szép lett a baba, nagyon örültem neki, h ilyen édes kis hálótársa lett újszülött picilányomnak. ;D -Preciz, szép munka. Gyors, rugalmas kézhezvétel.- 5*-ös!! Mégegyszer köszönöm!
Nagyon szeretem az Aledi babákat! Köszönöm!
Tökéletes, köszönöm!
Szép munka, kedves baba!!
Csodálatos Sára babát kaptam! Kedves, gondos alkotó, gyors postázás...kell ennél több:-)?Köszönöm és szívből ajánlom!
Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!
Profi eladótól csodaszép karácsonyi manócska :-) Köszönöm!
Gyönyörű baba. Köszönöm.
Nagyon korrekt, precíz. Ajánlom mindenkinek!!! +++++++
Élőben még szebb mint a képen! Az eladó nagyon kedves, a terméket hamar megkaptam. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)