Nagyon kedves , precíz, rugalmas eladó!A történetem azert különleges mert olyan rongyira volt szükségem amit mar sehol nem lehet kapni ???? kislányom kedvence mindig vele van ezért óriási szükségem volt egy dublőrrel a mosáshoz elvitelhez hogy ne hogy véletlen elhagyjuk!Vegső elkeserésemben kerestem az oldalon szundikendő készítőket így találtam Aledire aki nagyon készséges volt velem és azonnal a rendelkezésemre állt.Így most mar van egy dublőr szundikendőm amit a kislányom is elfogad.Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.Én biztos hogy még rendelek tőle.????????????????Óriási köszönet
Nagyon szépen elkészített, csinos táska.
Kedves eladó, gondosan elkészített, szép táska.
Nagyon szép baba, nagyon kedves eladótól. Köszönet érte :)
Nagyon tetszik, méretre készült, tökéletes!
Csodaszép lett a babánk és hamar el is készült. Köszönjük
Nagyon tetszik, méretre készült, tökéletes!
Nagyon szép, aranyos, igényesen elkészített és mindenkinek tetsző babát kaptunk, az eladó munkáit ezek alapján csak ajánlani tudom.
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Élőben még szebb mint a képen! Az eladó nagyon kedves, a terméket hamar megkaptam. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
A termékkel, a vásárlás lebonyolításával maximálisan elégedett vagyok.
ELNÉZÉST A KÉSEI ÉRTÉKELÉSÉRT! A KEDVES ÉS IGÉNYESEN CSOMAGOLT CSÖPPSÉGET ÁTVETTEM NAGYON ÖRÚLÖK NEKI!AZ ELADÓ SEGÍTŐKÉSZ,,KORREKKT,EZÉRT VISSA TÉRŐ VÁSÁRLÓJA VAGYOK!IGÉNYES MUNKÁI ELRAGADÓAK ÉS SZERETET SUGÁRZIK MINDBŐL!MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM,AKI KIFOGÁSTALAN,SZERETNI VALÓ CSÖPPSÉGEKET AKAR! KÖSZÖNETTEL ALEDI KÉZMŰVESNEK!
Nagy pozitív ! Köszönöm ezt a bájos babát . Boldog karácsonyt ! Remek partner.
Csodálatos Sára babát kaptam! Kedves, gondos alkotó, gyors postázás...kell ennél több:-)?Köszönöm és szívből ajánlom!
A baba tündéri, az anyaga puha, kellemes tapintású. Köszönöm Aledi!
Tündéri a baba, még szebb élőben, mint a fotón! Szuper hamar megérkezett, nagyon fog neki örülni a kislányom, mert pont ilyen babát kért a Jézuskától. A levelezés, szállítás is nagyon flottul történt.
Nagyon szép terméket kaptam! Az eladó pedig kedves és barátságos volt! Köszönöm! Ajánlom!!?
Szép baba, korrekt eladó! :)
Gyönyörű baba, igényes, szép munka. Készítője nagyon kedves és lehetőséget adott a baba ruhájának kiválasztására is saját ízlés szerint. Köszönjük! :)
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
Nagyon kedves , precíz, rugalmas eladó!A történetem azert különleges mert olyan rongyira volt szükségem amit mar sehol nem lehet kapni ???? kislányom kedvence mindig vele van ezért óriási szükségem volt egy dublőrrel a mosáshoz elvitelhez hogy ne hogy véletlen elhagyjuk!Vegső elkeserésemben kerestem az oldalon szundikendő készítőket így találtam Aledire aki nagyon készséges volt velem és azonnal a rendelkezésemre állt.Így most mar van egy dublőr szundikendőm amit a kislányom is elfogad.Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.Én biztos hogy még rendelek tőle.????????????????Óriási köszönet
Szép baba, korrekt eladó! :)
Nagyon gyors, rugalmas eladó. Csodálatos alvó baba. Kisfiam azóta is csak ezzel alszik délután és este is. Imádjuk!
Nagyon szép baba, nagyon kedves eladótól. Köszönet érte :)
Köszönöm szépen. Minden rendben ment, gyorsan és pontosan.
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
Nagyon szép lett a megrendelt baba! Kedves, rugalmas, gyors eladó, csak ajánlani tudom!!!
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
A manócska nagyon édes, az anyaga puha, kellemes tapintású.
Nagyon köszönöm! Kedves,gyors eladó,igényes,szép termékekkel. Mindenkinek ajánlom! Minden jót!
Gyönyörű babákat kaptunk ismét. Minőségi munka szívvel, lélekkel. Köszönjük.
Nagyon szép terméket kaptam! Az eladó pedig kedves és barátságos volt! Köszönöm! Ajánlom!!?
A manócska nagyon édes, az anyaga puha, kellemes tapintású.
Köszönöm szépen. :)
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Nagyon szép lett a baba, nagyon örültem neki, h ilyen édes kis hálótársa lett újszülött picilányomnak. ;D -Preciz, szép munka. Gyors, rugalmas kézhezvétel.- 5*-ös!! Mégegyszer köszönöm!
Kedves Készítő, aki egyéni kérésemnek is eleget tett, nagyon gyorsan.
Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!
Nagyon szép kis baba, gyönyörű munka, kedves alkotó! Köszönöm!
Nagyon cuki baba. Életben még szebb :)
Gyönyörű a baba, az eladó csodálatos partner, kommunikatív, gyors, pontos. A legjobb, akivel valaha is találkoztam!
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
Nagyon köszönöm! Kedves,gyors eladó,igényes,szép termékekkel. Mindenkinek ajánlom! Minden jót!
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
A baba nagyon szép, a rendelés szuper gyorsan érkezett! Köszönöm!
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Gyönyörű baba. Köszönöm.