Nagyon igényes, szép munka, egyik kedvenc játékunk lett! Köszönjük!
Pisti baba nagyon szép, igényesen elkészített baba. A vállánál azonban elfelejtette a készítő befejezni a varrást amit én gyorsan korrigáltam, nehogy jobban kibomoljon. Ezt leszámítva meg vagyok elégedve, nem bántam meg a vásárlást ami gördülékenyen történt.
Nagyon szép a baba. Rugalmas eladói hozzáállás az átvételhez.
Gyönyörűek! Köszönöm
A baba tündéri, az anyaga puha, kellemes tapintású. Köszönöm Aledi!
Gyönyörű, pihe-puha, mestermunka. Adél nagyon készéges, kedves eladó!
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Gyönyörű, pihe-puha, mestermunka. Adél nagyon készéges, kedves eladó!
Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
Nagyon elégedett vagyok. Villámgyors és kedves kommunikáció, gördülékeny lebonyolítás, Gombóc pedig egy tündéri mackó. :)
Gyors, kedves készítő, szép munka!
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Nagyon kedves , precíz, rugalmas eladó!A történetem azert különleges mert olyan rongyira volt szükségem amit mar sehol nem lehet kapni ???? kislányom kedvence mindig vele van ezért óriási szükségem volt egy dublőrrel a mosáshoz elvitelhez hogy ne hogy véletlen elhagyjuk!Vegső elkeserésemben kerestem az oldalon szundikendő készítőket így találtam Aledire aki nagyon készséges volt velem és azonnal a rendelkezésemre állt.Így most mar van egy dublőr szundikendőm amit a kislányom is elfogad.Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.Én biztos hogy még rendelek tőle.????????????????Óriási köszönet
Tökéletes, köszönöm!
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
A vásárlás sikeres volt.Nagyon kedves előzékeny az eladó!A rendelt áru kifogástalan!Ajánlom mindenkinek!G.Jutka
Az adás-vétel tökéletesen elégedett vagyok,szállítással időbe tartással mindennel.
Nagyon nagyon pozitív.
Gyönyörű baba, igényes, szép munka. Készítője nagyon kedves és lehetőséget adott a baba ruhájának kiválasztására is saját ízlés szerint. Köszönjük! :)
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
Gyonyoru es bajos baba, szep, preciz kidolgozas. KOSZONOM!
Gyors, pontos szállítás, szépen kidolgozott, igényes babák.
Nagyon igényes, szép munka, egyik kedvenc játékunk lett! Köszönjük!
Gyors, kedves készítő, szép munka!
Csodaszép baba! Örülök, hogy megtaláltam a készítőjét. Kedves , gyors , megbízható.
Gyönyörű a baba, az eladó csodálatos partner, kommunikatív, gyors, pontos. A legjobb, akivel valaha is találkoztam!
Nagyon aranyos! Pihe-puha. Köszönöm szépen!
Szép baba, korrekt eladó! :)
Csodaszép terméket kaptam, tele van szeretettel. Hálásan köszönöm!
Gyonyoru es bajos baba, szep, preciz kidolgozas. KOSZONOM!
Profi eladótól csodaszép karácsonyi manócska :-) Köszönöm!
Annyira édesek :-) Köszönöm, gyors, pontos, az, amire vágytam :-)
Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Adel nagyon szimpatikus,kozvetlen es segitokesz alkoto. A babai pedig gyonyoruek es igenyesek, hiperaranyosak, arad beloluk az a szeretet, amivel keszultek. Csak felsofokban tudok nyilatkozni!Hiper-extra pozitiv!! :)
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
Adel nagyon szimpatikus,kozvetlen es segitokesz alkoto. A babai pedig gyonyoruek es igenyesek, hiperaranyosak, arad beloluk az a szeretet, amivel keszultek. Csak felsofokban tudok nyilatkozni!Hiper-extra pozitiv!! :)
Szép munka, kedves baba!!
Kedves eladó és szépséges termék - mindenkinek ajánlom!
Csodálatos! <3
Gyönyörű a baba, amit Aledi készített. Szép, pontos varrás. És a feje sem teljesen kemény, teljesen gyerekbarát. Maximálisan figyelembe vette, mi mit szeretnénk.
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Annyira édesek :-) Köszönöm, gyors, pontos, az, amire vágytam :-)
Kedves eladó és szépséges termék - mindenkinek ajánlom!
Nagyon szép kis baba, gyönyörű munka, kedves alkotó! Köszönöm!
Köszönjük, rendben és korrekt módon megkaptuk a babát.