Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Szép baba, korrekt eladó! :)
Gyönyörű és a szállítás is ok volt. Aledi nagyon kedves
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Szép munka, kedves baba!!
A manócska nagyon édes, az anyaga puha, kellemes tapintású.
Gyors, megbízható eladó, a baba pedig tündéri. Köszönöm szépen!
Gyors, pontos szállítás, szépen kidolgozott, igényes babák.
Gyors, rugalmas, kedves. Az egyedi kéréseknek is azonnal eleget tesz. :)
Gyönyörűek! Köszönöm
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Nagyon szép baba, nagyon kedves eladótól. Köszönet érte :)
Csodaszép terméket kaptam, tele van szeretettel. Hálásan köszönöm!
Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Nagyon kedves kismackó! Remèlem mèltò baràtja lesz egy vagàny bölcsis kiscsajnak, akinek alma a jele. Nagyon szépen köszönöm Adèl gyorsasàgàt, kedvessègèt, rugalmassàgàt! Horvàth Kata
Nagyon szép lett a megrendelt baba! Kedves, rugalmas, gyors eladó, csak ajánlani tudom!!!
Csodaszép terméket kaptam, tele van szeretettel. Hálásan köszönöm!
Nagyon kedves eladó, igényes termék, és gyors, gördülékeny ügyintézés. Nagyon ajánlom!
Nagyon szép termék. Szeretettel ajánlom mindenkinek!
Gyönyörű termék, még annál is jobb, mint amit vártam. Csak ajánlani tudom az aranykezű készítőjét! Én még párszor biztos meg fogom keresni!
Rendben megérkezett, nagyon aranyos a baba.
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Nagyon igényes, szép munka, egyik kedvenc játékunk lett! Köszönjük!
Kedves Készítő, aki egyéni kérésemnek is eleget tett, nagyon gyorsan.
Köszönöm szépen! Nagyon szép Angyalkát kaptam.:) Gyors szállítás, nagyon kedves készítő!:) Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Nagyon kedves eladó, igényes termék, és gyors, gördülékeny ügyintézés. Nagyon ajánlom!
Minden rendben volt.
A baba nagyon szép, Aledi pedig rugalmas, kedves és hihetetlenül gyors! Köszönöm szépen! :)
Gyönyörű baba, nagyon szép munka! Köszönöm az Alkotójának!
Nagyon kedves eladó, igényes termék, és gyors, gördülékeny ügyintézés. Nagyon ajánlom!
Korrekt, gyors eladó! Minden rendben ment.
Nagyon szép baba, és minőségi áru. Nekünk igazán elnyerte a tetszésünket. Adél nagyon kedves volt, és nagyon gyors. :)
Gyönyörű baba. Köszönöm.
Gyönyörű babákat kaptunk ismét. Minőségi munka szívvel, lélekkel. Köszönjük.
Rendkívül elégedett vagyok! a termék nagyon szép, az eladó kedves, korrekt, 100%++++++
Köszi, nagyon édes lett :)
Élőben még szebb mint a képen! Az eladó nagyon kedves, a terméket hamar megkaptam. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Csodaszép baba! Örülök, hogy megtaláltam a készítőjét. Kedves , gyors , megbízható.
A termékkel, a vásárlás lebonyolításával maximálisan elégedett vagyok.
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Csodaszép lett a babánk és hamar el is készült. Köszönjük
Minden rendben volt.
A vásárlás sikeres volt.Nagyon kedves előzékeny az eladó!A rendelt áru kifogástalan!Ajánlom mindenkinek!G.Jutka
Egy nagyon kedves kis babát kaptam egy nagyon készséges, gyors és megbízható eladótól. Csak ajánlani tudom!
Köszönöm szépen! Nagyon szép Angyalkát kaptam.:) Gyors szállítás, nagyon kedves készítő!:) Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Nagyon cuki baba. Életben még szebb :)