Gyönyörű, pihe-puha, mestermunka. Adél nagyon készéges, kedves eladó!
Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!
Nagyon gyors, rugalmas eladó. Csodálatos alvó baba. Kisfiam azóta is csak ezzel alszik délután és este is. Imádjuk!
Csodaszép baba, pontos es korrekt készítő! Köszönöm
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Nagyon szép baba, és minőségi áru. Nekünk igazán elnyerte a tetszésünket. Adél nagyon kedves volt, és nagyon gyors. :)
Csodaszép terméket kaptam, tele van szeretettel. Hálásan köszönöm!
Minden rendben zajlott! A termék is tökéletes, csak ajánlani tudom!!
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, és kedves, korrekt volt a készítő is.
A baba nagyon szép, a rendelés szuper gyorsan érkezett! Köszönöm!
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
A baba nagyon szép, Aledi pedig rugalmas, kedves és hihetetlenül gyors! Köszönöm szépen! :)
Gyönyörű baba,Kedves készítő!Köszönjük!
Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
ELNÉZÉST A KÉSEI ÉRTÉKELÉSÉRT! A KEDVES ÉS IGÉNYESEN CSOMAGOLT CSÖPPSÉGET ÁTVETTEM NAGYON ÖRÚLÖK NEKI!AZ ELADÓ SEGÍTŐKÉSZ,,KORREKKT,EZÉRT VISSA TÉRŐ VÁSÁRLÓJA VAGYOK!IGÉNYES MUNKÁI ELRAGADÓAK ÉS SZERETET SUGÁRZIK MINDBŐL!MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM,AKI KIFOGÁSTALAN,SZERETNI VALÓ CSÖPPSÉGEKET AKAR! KÖSZÖNETTEL ALEDI KÉZMŰVESNEK!
Nagyon cuki baba. Életben még szebb :)
Gyönyörű termék, gyors postázás
Teljesen megvagyok elégedve a Nagyon Aranyos babával, és szállítással is.
Minden zökkenőmentesen történt,gyors válasszal.
Nagyon szép,jó minőségű baba. Kedves készítő.
Profi eladótól csodaszép karácsonyi manócska :-) Köszönöm!
Nagyon szép lett a megrendelt baba! Kedves, rugalmas, gyors eladó, csak ajánlani tudom!!!
Tökéletes, köszönöm!
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
Kedves Adél! Nagy siker volt a baba. Köszönöm.. Bonhardt Márta
Minden TÖKÉLETES volt. A baba pedig szenzációs!
csillagos 5-ös
Gyönyörű termék, gyors postázás
Csodaszép lett a babánk és hamar el is készült. Köszönjük
Teljesen megvagyok elégedve a Nagyon Aranyos babával, és szállítással is.
Gyönyörű baba,megbízható eladó.Köszönöm!
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Köszönjük, rendben és korrekt módon megkaptuk a babát.
Rendben megérkezett, nagyon aranyos a baba.
csillagos 5-ös
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Gyönyörű baba,megbízható eladó.Köszönöm!
Gyönyörű, szeretnivaló babácska, igényes és lelkiismeretes alkotótól! Köszönjük a sok munkát!
A vásárlás sikeres volt.Nagyon kedves előzékeny az eladó!A rendelt áru kifogástalan!Ajánlom mindenkinek!G.Jutka
Teljesen megvagyok elégedve a Nagyon Aranyos babával, és szállítással is.
Nagyon szép,jó minőségű baba. Kedves készítő.
Az baba gyönyörű, nagyon édes. Nagy örömet szerzett a kislányomnak.. Az eladó segítőkész, gyors, megbízható.
Tündéri a baba, még szebb élőben, mint a fotón! Szuper hamar megérkezett, nagyon fog neki örülni a kislányom, mert pont ilyen babát kért a Jézuskától. A levelezés, szállítás is nagyon flottul történt.
Koszonjuk Adel meg egyszer, ennivaloan edes, igazi husveti baba! Imadom a szereleset :)
Csodaszép baba, hihetetlenül igényes kivitelezés, gördülékeny, gyors kommunikáció,csak KÖSZÖNETTEL tartozom :)))
Köszi, nagyon édes lett :)
Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
A termékkel, a vásárlás lebonyolításával maximálisan elégedett vagyok.
Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
Köszönöm szépen. :)