Tökéletes leírás a termékekről, kedves, körültekintő és korrekt eladó.
Gyors, kedves készítő, szép munka!
Nagyon aranyos! Pihe-puha. Köszönöm szépen!
Gyönyörű baba. Köszönöm.
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Gyönyörűek a babák :-)
ELNÉZÉST A KÉSEI ÉRTÉKELÉSÉRT! A KEDVES ÉS IGÉNYESEN CSOMAGOLT CSÖPPSÉGET ÁTVETTEM NAGYON ÖRÚLÖK NEKI!AZ ELADÓ SEGÍTŐKÉSZ,,KORREKKT,EZÉRT VISSA TÉRŐ VÁSÁRLÓJA VAGYOK!IGÉNYES MUNKÁI ELRAGADÓAK ÉS SZERETET SUGÁRZIK MINDBŐL!MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM,AKI KIFOGÁSTALAN,SZERETNI VALÓ CSÖPPSÉGEKET AKAR! KÖSZÖNETTEL ALEDI KÉZMŰVESNEK!
Gyönyörű,nagyon köszönjük! :) Biztos máskor is vásárolok még Aleditől.. :)
Csodás munka! Minden tökéletes volt! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Tökéletes leírás a termékekről, kedves, körültekintő és korrekt eladó.
Gyönyörű kézműves darab, látszik, hogy szívvel-lélekkel készült. A készítője pedig nagyon kedves és gyors. Ajánlom mindenkinek!
Gyors, pontos szállítás, szépen kidolgozott, igényes babák.
Nagyon szép, aranyos, igényesen elkészített és mindenkinek tetsző babát kaptunk, az eladó munkáit ezek alapján csak ajánlani tudom.
Nagyon szép, aranyos, igényesen elkészített és mindenkinek tetsző babát kaptunk, az eladó munkáit ezek alapján csak ajánlani tudom.
Gyors, pontos szállítás, szépen kidolgozott, igényes babák.
Rendkívül elégedett vagyok! a termék nagyon szép, az eladó kedves, korrekt, 100%++++++
Minden zökkenőmentesen történt,gyors válasszal.
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, és kedves, korrekt volt a készítő is.
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
A termék gyönyörű.Szívből ajánlom mindenkinek a készítőt!
Gyönyörű a baba, amit Aledi készített. Szép, pontos varrás. És a feje sem teljesen kemény, teljesen gyerekbarát. Maximálisan figyelembe vette, mi mit szeretnénk.
Gyönyörű termék, még annál is jobb, mint amit vártam. Csak ajánlani tudom az aranykezű készítőjét! Én még párszor biztos meg fogom keresni!
Rendkívül elégedett vagyok! a termék nagyon szép, az eladó kedves, korrekt, 100%++++++
Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
Nagyon kedves kismackó! Remèlem mèltò baràtja lesz egy vagàny bölcsis kiscsajnak, akinek alma a jele. Nagyon szépen köszönöm Adèl gyorsasàgàt, kedvessègèt, rugalmassàgàt! Horvàth Kata
Gyönyörű szép munka :) Ajánlom mindenkinek a készítőt!
csillagos 5-ös
Kedves Készítő, aki egyéni kérésemnek is eleget tett, nagyon gyorsan.
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
Csodálatos Sára babát kaptam! Kedves, gondos alkotó, gyors postázás...kell ennél több:-)?Köszönöm és szívből ajánlom!
Csodás babát kaptam egy csodás lelkű hölgytől.
Nagyon kedves eladó, igényes termék, és gyors, gördülékeny ügyintézés. Nagyon ajánlom!
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Csodálatos! <3
Nagyon szép lett a baba, nagyon örültem neki, h ilyen édes kis hálótársa lett újszülött picilányomnak. ;D -Preciz, szép munka. Gyors, rugalmas kézhezvétel.- 5*-ös!! Mégegyszer köszönöm!
Köszönöm szépen! Nagyon szép Angyalkát kaptam.:) Gyors szállítás, nagyon kedves készítő!:) Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
Nagy pozitív ! Köszönöm ezt a bájos babát . Boldog karácsonyt ! Remek partner.
Gyors, megbízható eladó, a baba pedig tündéri. Köszönöm szépen!
Szép baba, korrekt eladó! :)
Gyönyörű a baba, az eladó csodálatos partner, kommunikatív, gyors, pontos. A legjobb, akivel valaha is találkoztam!
Nagyon szép, jó minőségű munka. Köszönöm!
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
A vásárlás sikeres volt.Nagyon kedves előzékeny az eladó!A rendelt áru kifogástalan!Ajánlom mindenkinek!G.Jutka
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
ELNÉZÉST A KÉSEI ÉRTÉKELÉSÉRT! A KEDVES ÉS IGÉNYESEN CSOMAGOLT CSÖPPSÉGET ÁTVETTEM NAGYON ÖRÚLÖK NEKI!AZ ELADÓ SEGÍTŐKÉSZ,,KORREKKT,EZÉRT VISSA TÉRŐ VÁSÁRLÓJA VAGYOK!IGÉNYES MUNKÁI ELRAGADÓAK ÉS SZERETET SUGÁRZIK MINDBŐL!MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM,AKI KIFOGÁSTALAN,SZERETNI VALÓ CSÖPPSÉGEKET AKAR! KÖSZÖNETTEL ALEDI KÉZMŰVESNEK!
Gyönyörű babákat kaptunk ismét. Minőségi munka szívvel, lélekkel. Köszönjük.
Gyönyörű,nagyon köszönjük! :) Biztos máskor is vásárolok még Aleditől.. :)
Minden TÖKÉLETES volt. A baba pedig szenzációs!