Korrekt es nagyon kedves elado.A baba gyonyoru szep.Kislanyom elso babajanak szantam.Tokeletes ajandek.Gyorsan megtortent a vasarlas, pontosan zajlott minden.Csak ajanlani tudom ez eladot es a termeket is.Koszonom.
Nagyon korrekt, precíz. Ajánlom mindenkinek!!! +++++++
Gyors, kedves készítő, szép munka!
Nagyon gyors és szuper lebonyolítással zajlott az adás vétel.
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Csodaszép baba! Örülök, hogy megtaláltam a készítőjét. Kedves , gyors , megbízható.
Gyönyörű baba,megbízható eladó.Köszönöm!
Csodaszép terméket kaptam, tele van szeretettel. Hálásan köszönöm!
Nagyon szép baba, nagyon kedves eladótól. Köszönet érte :)
Nagyon korrekt, precíz. Ajánlom mindenkinek!!! +++++++
Csodaszép lett a babánk és hamar el is készült. Köszönjük
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
Minden elképzelésemet megvalósította, ajánlom mindenkinek, nagyon kedves, ügyes készítő.
Teljesen megvagyok elégedve a Nagyon Aranyos babával, és szállítással is.
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Nagyon kedves eladó, igényes termék, és gyors, gördülékeny ügyintézés. Nagyon ajánlom!
Csodás babát kaptam egy csodás lelkű hölgytől.
Kedves Készítő, aki egyéni kérésemnek is eleget tett, nagyon gyorsan.
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
Gyors, barátságos és pontos készítö, szép termék.
Csodaszép baba, pontos es korrekt készítő! Köszönöm
A termékkel, a vásárlás lebonyolításával maximálisan elégedett vagyok.
Gyönyörűek a babák :-)
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Élőben még szebb mint a képen! Az eladó nagyon kedves, a terméket hamar megkaptam. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Kedves Készítő, aki egyéni kérésemnek is eleget tett, nagyon gyorsan.
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, és kedves, korrekt volt a készítő is.
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
A manócska nagyon édes, az anyaga puha, kellemes tapintású.
Tündériek a Ninikék és nagyon kedves volt a készítő is.
Köszönöm szépen! Nagyon szép Angyalkát kaptam.:) Gyors szállítás, nagyon kedves készítő!:) Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Nagyon kedves , precíz, rugalmas eladó!A történetem azert különleges mert olyan rongyira volt szükségem amit mar sehol nem lehet kapni ???? kislányom kedvence mindig vele van ezért óriási szükségem volt egy dublőrrel a mosáshoz elvitelhez hogy ne hogy véletlen elhagyjuk!Vegső elkeserésemben kerestem az oldalon szundikendő készítőket így találtam Aledire aki nagyon készséges volt velem és azonnal a rendelkezésemre állt.Így most mar van egy dublőr szundikendőm amit a kislányom is elfogad.Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.Én biztos hogy még rendelek tőle.????????????????Óriási köszönet
Nagyon szép kis baba, gyönyörű munka, kedves alkotó! Köszönöm!
ELNÉZÉST A KÉSEI ÉRTÉKELÉSÉRT! A KEDVES ÉS IGÉNYESEN CSOMAGOLT CSÖPPSÉGET ÁTVETTEM NAGYON ÖRÚLÖK NEKI!AZ ELADÓ SEGÍTŐKÉSZ,,KORREKKT,EZÉRT VISSA TÉRŐ VÁSÁRLÓJA VAGYOK!IGÉNYES MUNKÁI ELRAGADÓAK ÉS SZERETET SUGÁRZIK MINDBŐL!MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM,AKI KIFOGÁSTALAN,SZERETNI VALÓ CSÖPPSÉGEKET AKAR! KÖSZÖNETTEL ALEDI KÉZMŰVESNEK!
Nagyon szép lett a megrendelt baba! Kedves, rugalmas, gyors eladó, csak ajánlani tudom!!!
Nagyon szép lett a megrendelt baba! Kedves, rugalmas, gyors eladó, csak ajánlani tudom!!!
Nagyon köszönöm! Kedves,gyors eladó,igényes,szép termékekkel. Mindenkinek ajánlom! Minden jót!
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Gyönyörű termék, gyors postázás
Gyönyörű baba, igényes, szép munka. Készítője nagyon kedves és lehetőséget adott a baba ruhájának kiválasztására is saját ízlés szerint. Köszönjük! :)
Minden rendben zajlott! A termék is tökéletes, csak ajánlani tudom!!
Szép baba, korrekt eladó! :)
Rendkívül elégedett vagyok! a termék nagyon szép, az eladó kedves, korrekt, 100%++++++
Nagyon szeretem az Aledi babákat! Köszönöm!
Nagyon kedves kismackó! Remèlem mèltò baràtja lesz egy vagàny bölcsis kiscsajnak, akinek alma a jele. Nagyon szépen köszönöm Adèl gyorsasàgàt, kedvessègèt, rugalmassàgàt! Horvàth Kata
Kedves Adél! Nagy siker volt a baba. Köszönöm.. Bonhardt Márta
Kedves eladó, gondosan elkészített, szép táska.
A termékkel, a vásárlás lebonyolításával maximálisan elégedett vagyok.
Nagyon gyors, rugalmas eladó. Csodálatos alvó baba. Kisfiam azóta is csak ezzel alszik délután és este is. Imádjuk!
Teljesen megvagyok elégedve a Nagyon Aranyos babával, és szállítással is.