Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Gyönyörű és a szállítás is ok volt. Aledi nagyon kedves
Gyors, kedves készítő, szép munka!
Gyönyörű-szép kidolgozás, gyors és precíz munka! Köszönjük! :)
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Csodaszép baba, pontos es korrekt készítő! Köszönöm
Rendkívül rugalmas, segítőkész eladói hozzáállás. Őmackósága pedig nagyon aranyos, máris igazi társ.
Nagyon tetszik, méretre készült, tökéletes!
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
Imádom Adél mackóit! csak ajánlani tudom, mert irtó édesek
Szép baba, korrekt eladó! :)
Minden rendben volt.
Gyönyörűek a babák :-)
A vásárlás sikeres volt.Nagyon kedves előzékeny az eladó!A rendelt áru kifogástalan!Ajánlom mindenkinek!G.Jutka
Gyonyoru, igenyes munka, kedves megbizhato keszito. Visszaterek:)
Egy nagyon kedves kis babát kaptam egy nagyon készséges, gyors és megbízható eladótól. Csak ajánlani tudom!
Nagyon szép, egyedi darab! Kényelmes viselet! Köszönöm az eladó rugalmasságát, kedvességét, gyorsaságát!
Élőben még szebb. Gyönyörű baba.
Élőben még szebb. Gyönyörű baba.
Minden TÖKÉLETES volt. A baba pedig szenzációs!
Minden rendben volt.
Nagyon szép baba, és minőségi áru. Nekünk igazán elnyerte a tetszésünket. Adél nagyon kedves volt, és nagyon gyors. :)
Nagyon szép lett, köszönjük szépen!
Minden elképzelésemet megvalósította, ajánlom mindenkinek, nagyon kedves, ügyes készítő.
Gyönyörű baba, nagyon szép munka! Köszönöm az Alkotójának!
Annyira édesek :-) Köszönöm, gyors, pontos, az, amire vágytam :-)
Nagyon szép a baba. Rugalmas eladói hozzáállás az átvételhez.
Nagyon cuki baba. Életben még szebb :)
Szia!Köszönöm szépen, megkaptam a babát!Nagyon aranyos, igazi kis vadóc! :)Hálás köszönetem a gyors postázásért!:)
Gyönyörű és a szállítás is ok volt. Aledi nagyon kedves
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Nagyon szép a baba. Rugalmas eladói hozzáállás az átvételhez.
Csodaszép baba, hihetetlenül igényes kivitelezés, gördülékeny, gyors kommunikáció,csak KÖSZÖNETTEL tartozom :)))
Nagyon aranyos! Pihe-puha. Köszönöm szépen!
Nagyon kedves kismackó! Remèlem mèltò baràtja lesz egy vagàny bölcsis kiscsajnak, akinek alma a jele. Nagyon szépen köszönöm Adèl gyorsasàgàt, kedvessègèt, rugalmassàgàt! Horvàth Kata
Csodálatos,igényes munka,az Eladó gyors, korrekt és megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves Hölgyet és a munkáiban érezhető szeretetet!! Csak sok- sok plusz jelet tudnék adni, 10- től 10- ig! :)
Csodás babát kaptam egy csodás lelkű hölgytől.
Nagy örömöt okozott a baba, minden időben, pontosan zajlott. Köszönet érte!
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Élőben még szebb mint a képen! Az eladó nagyon kedves, a terméket hamar megkaptam. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
A vásárlásnál minden rendben volt, a baba gyönyörű :)
Csodaszép baba, hihetetlenül igényes kivitelezés, gördülékeny, gyors kommunikáció,csak KÖSZÖNETTEL tartozom :)))
Egy csodálatosan szép babát kaptam nagyon gyorsan, egy kedves,pontos eladótól.
Minden rendben zajlott! A termék is tökéletes, csak ajánlani tudom!!
A baba nagyon szép, Aledi pedig rugalmas, kedves és hihetetlenül gyors! Köszönöm szépen! :)
Köszönöm! Minden zökkenőmentesen zajlott!
Élőben még szebb mint a képen! Az eladó nagyon kedves, a terméket hamar megkaptam. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Korrekt es nagyon kedves elado.A baba gyonyoru szep.Kislanyom elso babajanak szantam.Tokeletes ajandek.Gyorsan megtortent a vasarlas, pontosan zajlott minden.Csak ajanlani tudom ez eladot es a termeket is.Koszonom.
Nagyon szép kis baba, gyönyörű munka, kedves alkotó! Köszönöm!
Minden rendben zajlott! A termék is tökéletes, csak ajánlani tudom!!
Nagyon szép termék. Szeretettel ajánlom mindenkinek!